285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Füles kosár

1418. Füles kosár

394 g, 39*10*25 cm

19. sz. második fele, 13 latos antik ezüst, kivehetetlen mesterjegy, négy golyó lábon támaszkodó préselt lemez, áttört, domborított, poncolt füles kosár kalászokkal és szőlővel, virág motívumokkal és középen plasztikus gyümölcscsoporttal díszítve, sérült