285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tőrbot, 3 db

1077. Tőrbot, 3 db

h: 93 cm, 87 cm, 87 cm

osztrák, vagy magyar, 20. sz. eleje, fém, fa, acél, kis sérüléssel