285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kegykép

1297. Kegykép

Bruttó: 137 g, 10,7*8,8 cm

20. sz. első fele, festett csont lap, Raffaello Sixtusi Madonna kompozíciója után, keret: Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KG mesterjegy, fa keret, hátlap kitámasztóval