1297. Kegykép
Bruttó: 137 g, 10,7*8,8 cm
20. sz. első fele, festett csont lap, Raffaello Sixtusi Madonna kompozíciója után, keret: Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KG mesterjegy, fa keret, hátlap kitámasztóval