285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

1060. Dísztál

d: 40 cm

Kanton, Kína, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, famille rose dekorral, jelzés nélkül