875. Kávéscsésze és alj
m: 4,8 cm, d: 11,7 cm
Bécs, 1858, bordázott, fehér mázas porcelán, aranyozása kopott, talpakon masszába nyomott méhkas jellel, évszámmal és 18-as aranyozó jelzettel