285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj

875. Kávéscsésze és alj

m: 4,8 cm, d: 11,7 cm

Bécs, 1858, bordázott, fehér mázas porcelán, aranyozása kopott, talpakon masszába nyomott méhkas jellel, évszámmal és 18-as aranyozó jelzettel