285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kard

1068. Kard

h: 106 cm

osztrák vagy német, 17. sz., kovácsoltvas, pengén bélyegzett mesterjegy, kagyló alakú hárító lemezzel, bőr markolat sodort drótszál díszítéssel