285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszpohár

1228. Díszpohár

m: 11 cm

osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, köszörült, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, festése kopott