285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Levesestál

905. Levesestál

33*29 cm

Herend, 20. sz. első fele, festett és aranyozott porcelán, Gödöllő mintás, halacskás díszekkel, talpán kék jelzettel és masszába nyomott gyári bélyegzővel, kis sérüléssel, tetődísz restaurált