905. Levesestál
33*29 cm
Herend, 20. sz. első fele, festett és aranyozott porcelán, Gödöllő mintás, halacskás díszekkel, talpán kék jelzettel és masszába nyomott gyári bélyegzővel, kis sérüléssel, tetődísz restaurált