285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszpohár

1235. Díszpohár

m: 12,5 cm

osztrák, 19. sz. közepe, csiszolt tejüveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, pereme sérült