285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Étkészlet, 71 db-os

907. Étkészlet, 71 db-os

m: 10,5-11-20,5 cm, d: 20-32,5 cm, tálalók: 41*35, cm, 45*35,5 cm, 38,5*30 cm, 24*25 cm

Fischer Emil, Budapest, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: Fischer Emil, Budapest, 36 db lapostányér (1 db sérült), 10 db kínáló tál, 12 db mélytányér, 2 db szószos tál, 2 db kanál, 7 db kistányér (3 db hajszálrepedt), 2 db fedele