285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyertyatartó

1015. Gyertyatartó

m: 35,5 cm

francia, 19. sz. vége, festett bronz puttó, alabástrom oszlop, sárgaréz szerelékkel, fa talapzaton, alakított, kis sérülésekkel