285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszdoboz

1474. Díszdoboz

135 g, 6,8*4,5 cm

francia (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes aranyozott sterling ezüst, váltakozó sötét – és világoszöld zománcdíszes rekeszekkel, kötegelt és sodort díszgyűrűkkel, tetején csiszolt, sötétbordó gránát kővel