285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas díszpohár

1229. Talpas díszpohár

m: 13 cm

osztrák, 19. sz. második fele, színtelen és bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfetsett és aranyozott díszítéssel