285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fűszertartó pár és fogpiszkálótartó

1339. Fűszertartó pár és fogpiszkálótartó

Nettó: 112 g, m: 3 – 6,2 cm, d: 5 – 6,8 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, BU mesterjegy, art deco formák, színtelen üvegbetétekkel, egyik fűszertartón vésett, koronás PS monogrammal