285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fűszertartó, 4 db

1373. Fűszertartó, 4 db

94 g, 3*6,3*4,8 – 5,3 cm

Bécs vagy Pest, 1867 – 1936 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, HS mesterjegy, 1 db peremén vésett motívummal, hólyagolt díszítéssel, kis sérülésekkel