285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles csésze

903. Fedeles csésze

m: 12 cm

Herend, 20. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, sás dekor, jelzett az alján: masszába nyomott Herend és máz felett címeres Herend jel, fedelén plasztikus kakas fedélgombbal, egyik fül restaurált