285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Váza

1260. Váza

m: 23 cm

osztrák, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, fényes aranyozással és fekete zománcfestéssel díszítve, apró hibákkal