285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1480. Medál

Bruttó: 25,1 g, medál d: 4 cm

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 1783-as Patrona Hung. S. Maria Mater Dei feliratú, 800 ezrelékes ezüst érem, B – veret, zománcfestett Mária kép Ave Maria felirattal és vésett díszítéssel, erli fémből pótolva, sérült