913. Teáskészlet, 5 személyes
tál: 32*22,5 cm, m: 6-16 cm, d: 16,5 cm
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Siang Noir minta, j. az alján: máz feletti, kék címer jel, tál alján arany Herend jel, 1 db csésze repedt, cukordoboz és kanna teteje hiányzik, kis sérülésekkel