1545. Szoliter gyűrű
3,7 g, 58-as méret
Budapest, 1966 – 1999 közötti fémjel, 14 k arany, IB mesterjegy, karmos foglalatban régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,95 ct (R1, VLY, VS) ékítéssel, rundiszton apró csorbulással