285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szoliter gyűrű

1545. Szoliter gyűrű

3,7 g, 58-as méret

Budapest, 1966 – 1999 közötti fémjel, 14 k arany, IB mesterjegy, karmos foglalatban régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,95 ct (R1, VLY, VS) ékítéssel, rundiszton apró csorbulással