1413. Kézi gyertyatartó
Bruttó: 29,5 g, m: 3,3 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, AS mesterjegy, talpon vésett I tulajdonosi jelzettel, bécsi hivataljellel is ellátva, kitöltött talppal