285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kézi gyertyatartó

1413. Kézi gyertyatartó

Bruttó: 29,5 g, m: 3,3 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, AS mesterjegy, talpon vésett I tulajdonosi jelzettel, bécsi hivataljellel is ellátva, kitöltött talppal