285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szoliter gyűrű

1557. Szoliter gyűrű

3,3 g, 60-as méret

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,15 ct (M2, TCr, VVSI)