285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1328. Tálca

915 g, d: 37 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, nyolcszögletű forma, domború díszperemmel