285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fűszertartó

1415. Fűszertartó

89 g, 6,1*6,1 cm

Nagyszeben, 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, Benjamin Samuel Pilder mesterjegy, három ívelt lábon kerek tálka, bordázott, fonott és gyöngysor oldaldíszítéssel, karcos