285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Chopard stílusú medál

1537. Chopard stílusú medál

Bruttó: 5,9 g, h: 2,8 cm

20. sz. vége, 14 k fehérarany, üveg alatt 5 db mozgó briliánssal cca. 0,15 ct és karmos foglalatban további 16 db gyémánt ékítéssel cca. 0,24 ct, kis sérüléssel