1537. Chopard stílusú medál
Bruttó: 5,9 g, h: 2,8 cm
20. sz. vége, 14 k fehérarany, üveg alatt 5 db mozgó briliánssal cca. 0,15 ct és karmos foglalatban további 16 db gyémánt ékítéssel cca. 0,24 ct, kis sérüléssel