285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1237. Emlékpohár

m: 13,2 cm

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, koronás magyar címerábrázolással, Emlékül felirattal, aranyozása kopott