1432. Kosárka
230 g, 12*17*14 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, VN (Viktor Nuber ?) mesterjegy, négy golyó lábon álló csónak forma, sodort díszperemmel és füllel, kis hibával