285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kosárka

1432. Kosárka

230 g, 12*17*14 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, VN (Viktor Nuber ?) mesterjegy, négy golyó lábon álló csónak forma, sodort díszperemmel és füllel, kis hibával