285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tűzbiztos pénzkazetta

1065. Tűzbiztos pénzkazetta

20*43*30 cm

Bécs, 19. sz. vége, festett fém és acél, tetején Feuerfest patent Tánczos Wien feliratú réztábla, belsejében gyári címkével, kis sérülésekkel