285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ékszergarnitúra

1544. Ékszergarnitúra

130 g, h: 4 – 23 – 46,3 cm, gyűrű: 62-es méret

Budapest, 20. sz. vége, 1999 – 2005 és 2006 – 2012 közötti fémjel, 14 k sárga – és fehérarany, Mircse Ildikó mesterjegy, egyedi ékszergarnitúra, váltakozó szemekkel, össz.: 5 db