1365. Gyertyatartó
652 g, m: 41 cm
Budapest, 20. sz. eleje, 1966 – 1999 közötti utólagos fémjel, 800 ezrelékes ezüst, sas madaras lábakon emelt, szögletes talp, oroszlánfejekkel díszítve, váza alakú száron, vésett L.R.V. tulajdonosi monogram, gépi véséssel, csészén: V. Mayer bélyegzővel, s