285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukorszóró

1440. Cukorszóró

138 g, m: 15 cm

Bécs, 1860, 13 latos antik ezüst, Christian Sander Söhne mesterjegy, hólyagolt bordás díszítéssel, csavarmenetes kupakkal, kis sérüléssel