285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Puttó szőlőfürttel

1011. Puttó szőlőfürttel

m: 20 cm, talapzat: 5 cm

francia, 19. sz. közepe, aranyozott bronz és márvány, utólagos márvány talapzaton, kis sérülésekkel