1395. Fedeles kínáló
23,5*18,5 cm
Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel és prágai (?) behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst talp borítás, CD mesterjegy, harang formájú talpazat, kerek aranyozott tejüveg felső résszel, aranyozott fülekkel, ezüst fedélgombbal