285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles kínáló

1395. Fedeles kínáló

23,5*18,5 cm

Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel és prágai (?) behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst talp borítás, CD mesterjegy, harang formájú talpazat, kerek aranyozott tejüveg felső résszel, aranyozott fülekkel, ezüst fedélgombbal