285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Borospalack és 7 db pohár

1277. Borospalack és 7 db pohár

m: 9 – 30 cm

osztrák, 20. sz. eleje, színtelen üveg, ezüstözött fém szerelékkel, kis sérülésekkel