1393. Kancsó
Bruttó: 385 g, m: 17 cm
Bécs, 1858, 13 latos antik ezüst, négy medalionos lábon kalapált, körte alakú test, CS mesterjegy, visszahajtott peremmel, csiszolt csont füllel, kis sérüléssel