285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kancsó

1393. Kancsó

Bruttó: 385 g, m: 17 cm

Bécs, 1858, 13 latos antik ezüst, négy medalionos lábon kalapált, körte alakú test, CS mesterjegy, visszahajtott peremmel, csiszolt csont füllel, kis sérüléssel