285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1400. Talpas kínáló

Bruttó: 759 g, m: 22 cm, d: 27,5 cm

Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjeggyel és hivataljellel, négy szatírfejes lábon kerek, boltozatos talp, bagolyfejekkel, puttókkal díszített, eredeti, csiszolt, színtelen üvegtálon apró csorbulásokkal