285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1273. Cukordoboz

8*13*8 cm

osztrák, 19. sz. második fele, kobaltkék üveg, köszörült, aranyozott díszítéssel, sárgaréz szerelékkel, festése kopott, kulcs hiányzik