285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Török kereskedő

821. Török kereskedő

m: 20 cm

német, 1900 körül, fehér mázas porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, kis sérülésekkel, tüzirepedéssel