285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fényképalbum

989. Fényképalbum

27*21 cm

magyar, 19. sz. vége, préselt, aranyozott bőr borítású album, hímzett díszítéssel, 79 db portré fotóval, sérült, hiányos