285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1504. Medál

Bruttó: 8,6 g, medál: 3,4*2,4 cm

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany keret és akasztó, festett porcelán lap, alávésett zománcozással, Mária a gyermek Jézussal ábrázolással, hátoldalán Sz. Mária Isten anyja imádkozz érettünk felirattal, kis sérüléssel