285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Feszület

1291. Feszület

126 g, 22,2*11,5 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik mesterjegy, akasztókarika fém