285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talapzat

864. Talapzat

d: 40 cm

Bécs, 1811, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, kis felületi kopásokkal