285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1499. Medál

Bruttó: 9 g, h: 6 cm

19. sz. vége, 830 ezrelékes ezüst, gyönggyel és gyöngyház csüngő díszekkel, régi, kerek csiszolású, narancssárga tűzopál kövekkel, kis sérüléssel