1416. Kínálótál
Bruttó: 465 g, 15,5*23,5 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Heinrich Schütz mesterjegy, préselt, díszes talpon kerek, színtelen üvegtál, fazettált peremmel, apró csorbulással