285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cigarettatárca

1313. Cigarettatárca

Bruttó: 141 g, 9*8*1,8 cm

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902 – 1922 közötti, bécsi behozatali jel, 900 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, V mesterjegy, lekerekített, kissé hajlított formájú lemezek, fedlapon festett fajdkakast ábrázoló zománckép