285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj

878. Kávéscsésze és alj

csésze m: 4,7 cm, tányér d: 10,2 cm

Bécs, 1826, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatt kék méhkas jel, masszába nyomott 826-as szám