285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tányér

853. Tányér

d: 24 cm

Meissen, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék kardos jel, pereme sérült