285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Keresztelőpohár

1288. Keresztelőpohár

69 g, m: 8 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PT mesterjegy, sima falu pohár, visszahajtott peremmel, vésett díszítéssel, Juditka feliratozással