1288. Keresztelőpohár
69 g, m: 8 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PT mesterjegy, sima falu pohár, visszahajtott peremmel, vésett díszítéssel, Juditka feliratozással