1572. Gyűrű
3,4 g, 52-es méret
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 1 db csepp csiszolású rubinnal és 15 db apró briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct (M1, TCr- Cr, SI) ékítve